2450BL15B0100001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2450BL15B0100001E
JLCPCB Part #
C17676205
Package
SMD-6P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 0.85mm 1.25mm 180°@±10° 1dB 2.4GHz~2.5GHz 2dB 2mm 50Ω:100Ω 9.5dB SMD-6P,2x1.2mm Balun ROHS