RHC50-5-100K-RC
MFR.Part #
RHC50-5-100K-RC
JLCPCB Part #
C17667252
Package
Plugin,D16.3xL28.5mm
Description
10uH 15mΩ 18A 5A ±10% Plugin,D16.3xL28.5mm Power Inductors ROHS