PCI50-471M-RC
MFR.Part #
PCI50-471M-RC
JLCPCB Part #
C6142165
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1A 300mA 470uH 950mΩ ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS