LRC0603CK18NGV001T
MFR.Part #
LRC0603CK18NGV001T
JLCPCB Part #
C17662069
Description
10@100MHz 18nH 2.1GHz 300mA 600mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS