ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASTMTXK-32.768KHZ-LG-T10
JLCPCB Part #
C17658399
Package
UFBGA-4(0.84x1.54)
Description
-40℃~+85℃ 1.52uA 1.5V~3.63V 32.768kHz LVCMOS ±5ppm UFBGA-4(0.84x1.54) Programmable Oscillators ROHS