1ED3127MU12FXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
1ED3127MU12FXUMA1
JLCPCB Part #
C17649548
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1 10A 12V~35V 15ns 30ns 9A IGBT、MOSFET Under Voltage Protection、Short Circuit Protection SOIC-8 Gate Drivers ROHS