LRC0402CJ13NGV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0402CJ13NGV001T
JLCPCB Part #
C17646295
Package
0402
Description
13nH 250mA 3.1GHz 550mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS