BLU1206-1051-BT25W
MFR.Part #
BLU1206-1051-BT25W
JLCPCB Part #
C17613058
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS