IHLP2020BZER6R8M51
MFR.Part #
IHLP2020BZER6R8M51
JLCPCB Part #
C17611324
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
135.8mΩ 2.6A 2.8A 6.8uH ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS