RC1005F1241CS
MFR.Part #
RC1005F1241CS
JLCPCB Part #
C17610882
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS