RC1005F241CS
MFR.Part #
RC1005F241CS
JLCPCB Part #
C4552999
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS