RC0603F2744CS
MFR.Part #
RC0603F2744CS
JLCPCB Part #
C17608605
Description
-55℃~+125℃ 2.74MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS