PCS125-102M-RC
MFR.Part #
PCS125-102M-RC
JLCPCB Part #
C17608408
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.53Ω 1mH 400mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS