RU3216FR043CS
MFR.Part #
RU3216FR043CS
JLCPCB Part #
C17596873
Description
-55℃~+155℃ 43mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS