PQ108081-560MHF
MFR.Part #
PQ108081-560MHF
JLCPCB Part #
C17594137
Package
SMD-3P,27.9x27.9mm
Description
12A 15mΩ 56uH ±20% SMD-3P,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS