BLU0805-1072-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-1072-BT25W
JLCPCB Part #
C17591357
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS