RUK3216FR030CS
MFR.Part #
RUK3216FR030CS
JLCPCB Part #
C17590398
Description
-55℃~+155℃ 1W 30mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS