LRC0402CJ12NGV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0402CJ12NGV001T
JLCPCB Part #
C17586648
Package
0402
Description
12nH 250mA 3.2GHz 500mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS