BLU0603-6190-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-6190-BT25W
JLCPCB Part #
C17584742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS