RU3216FR068CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RU3216FR068CS
JLCPCB Part #
C17583348
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS