IHLP2020BZER100M51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLP2020BZER100M51
JLCPCB Part #
C17568653
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
10uH 193.7mΩ 2.13A 2.5A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS