BLU1206-4421-BT25W
MFR.Part #
BLU1206-4421-BT25W
JLCPCB Part #
C17567574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS