BLU0805-1961-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-1961-BT25W
JLCPCB Part #
C17564680
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS