RCS1608F1580CS
MFR.Part #
RCS1608F1580CS
JLCPCB Part #
C17558947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS