CRGCQ0603F560K
MFR.Part #
CRGCQ0603F560K
JLCPCB Part #
C2081414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS