GBPC25005-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
GBPC25005-BP
JLCPCB Part #
C17546191
Package
GBPC
Description
-55℃~+150℃ 1.1V@12.5A 25A 300A 50V 5uA@50V Single-Phase Rectifier GBPC Bridge Rectifiers ROHS