BLU0603-3570-BT25W
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
BLU0603-3570-BT25W
JLCPCB Part #
C17543707
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS