IHLP3232DZER1R0MA1
MFR.Part #
IHLP3232DZER1R0MA1
JLCPCB Part #
C17526696
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
18A 1uH 24A 5.78mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS