AZ23B4V3-G3-08
MFR.Part #
AZ23B4V3-G3-08
JLCPCB Part #
C5556683
Description
1 Pair Common Anode 300mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 500Ω 95Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS