PCSDR125-150M-RC
MFR.Part #
PCSDR125-150M-RC
JLCPCB Part #
C17518975
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
15uH 33.4mΩ 4.277A 5.68A ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS