HIF3BD-10P-2.54PFA-2(71)
MFR.Part #
HIF3BD-10P-2.54PFA-2(71)
JLCPCB Part #
C17509286
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10P 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x5P 3A 5 Brass Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS