BLU0603-1620-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-1620-BT25W
JLCPCB Part #
C17501378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS