LRC0402CK27NGV001T
MFR.Part #
LRC0402CK27NGV001T
JLCPCB Part #
C17500780
Description
1.9GHz 200mA 27nH 8@100MHz 900mΩ ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS