3700BL15B0200001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
3700BL15B0200001E
JLCPCB Part #
C17500084
Package
0805
Description
1.2dB 180°@±20° 3.4GHz~4GHz 50Ω:200Ω 9.5dB 0805 Balun ROHS