PCS125-470M-RC
MFR.Part #
PCS125-470M-RC
JLCPCB Part #
C17495359
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.8A 47uH 75mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS