2100BL15A0100001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2100BL15A0100001E
JLCPCB Part #
C17494961
Package
SMD-6P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 180°@±10° 1dB 2.1GHz~2.2GHz 2dB 50Ω:100Ω 9.5dB SMD-6P,2x1.2mm Balun ROHS