LRC0201BS4N7GV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0201BS4N7GV001T
JLCPCB Part #
C17480612
Package
0201
Description
300mA 4.7nH 4@100MHz 500mΩ 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS