BLU0603-1211-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-1211-BT25W
JLCPCB Part #
C17479117
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS