SDUR15Q60
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SDUR15Q60
JLCPCB Part #
C17449454
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 15A 20uA@600V 2V@15A 40ns 600V TO-220AC Switching Diodes ROHS