PCHC1265HP-150M
MFR.Part #
PCHC1265HP-150M
JLCPCB Part #
C17444067
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
12.5A 15uH 28mΩ 9A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS