EKYB630ELL221MJ20S
MFR.Part #
EKYB630ELL221MJ20S
JLCPCB Part #
C174314
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.3A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 220uF 55mΩ@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS