RUK3216JR011CS
MFR.Part #
RUK3216JR011CS
JLCPCB Part #
C17441170
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS