BLU0603-2870-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-2870-BT25W
JLCPCB Part #
C17419346
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS