MFR01SJ0103A10
MFR.Part #
MFR01SJ0103A10
JLCPCB Part #
C174073
Description
10kΩ 1W 350V Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS