PCS125-681M-RC
MFR.Part #
PCS125-681M-RC
JLCPCB Part #
C17415587
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.2Ω 480mA 680uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS