RUK1608FR011CS
MFR.Part #
RUK1608FR011CS
JLCPCB Part #
C17406431
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS