MD50S16M4-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MD50S16M4-BP
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.6kV 1.7V@150A 300uA@1600V 460A 50A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS