RC0603F132CS
MFR.Part #
RC0603F132CS
JLCPCB Part #
C17404968
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS