RCS1005F6R19CS
MFR.Part #
RCS1005F6R19CS
JLCPCB Part #
C17402807
Description
-55℃~+155℃ 6.19Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS