RC0603F9311CS
MFR.Part #
RC0603F9311CS
JLCPCB Part #
C17483258
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS